Podziękowania rodzin za udział w uroczystości pogrzebowej


W tak ważnym i trudnym dla nas dniu, jakim jest dzień pogrzebu bliskiej nam osoby, nie zawsze umiemy wygłaszać piękne przemówienia. Emocje wówczas biorą górę. Czasem zwyczajnie brakuje nam słów. Przedstawiamy Państwu wzory podziękowań, które z powodzeniem można wykorzystać, aby w imieniu całej rodziny wyrazić wdzięczność przybyłym gościom za pomoc w przygotowaniach, wsparcie oraz udział w uroczystości pogrzebowej. Forma takich podziękowań jest krótka i syntetyczna, zawiera najważniejsze informacje.


Chcielibyśmy wyrazić ogromną wdzięczność za pomoc w przygotowaniach i udział w uroczystości pogrzebowej, podczas której pożegnaliśmy naszego/naszą matkę/ojca/córkę/syna/dziadka/babcię śp. ….. .


Serdeczne podziękowania dla wszystkich przybyłych na uroczystość pogrzebową, dla rodziny, znajomych, sąsiadów oraz współpracowników. Cała pogrążona w smutku rodzina jest bardzo wdzięczna za Waszą obecność oraz wsparcie duchowe.


Wszystkim tu obecnym dziękujemy za przybycie i okazane wsparcie. Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie uczestniczyć w ostatniej drodze naszej/naszego matki/ojca/córki/syna/dziadka/babci śp. ….. .


W imieniu całej pogrążonej w smutku rodziny składam ogromne podziękowania wszystkim, którzy razem z nami pożegnali śp. ….. .


Wszystkim, którzy uczestniczyli w uroczystości pogrzebowej i łączą się z nami w bólu – składamy serdeczne podziękowania. Wspólnie pożegnaliśmy kochaną/kochanego matkę/ojca/córkę/syna/dziadka/babcię śp. ….. . Dziękujemy rodzinie, znajomym, sąsiadom oraz współpracownikom.


Podziękowania wszystkim przybyłym na uroczystość pogrzebową śp. ….. – składają żona/mąż/matka/ojciec/rodzice/dzieci/syn/synowie/córka/córki.


Składamy wielkie podziękowania za udział w uroczystościach pogrzebowych, życzliwość, wsparcie duchowe oraz wszelką pomoc.


W imieniu całej rodziny składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy są z nami w najtrudniejszych chwilach. Dziękujemy za okazane współczucie oraz udział w ostatniej drodze śp. ….. .


Pragnę podziękować wszystkim, którzy uczestniczyli w ostatniej drodze mojej/mojego żony/męża/matki/ojca śp. ….. .


Obecność wszystkich tu zgromadzonych, wsparcie duchowe i okazane serce są wielką pociechą dla rodziny pogrążonej w smutku. W imieniu najbliższej rodziny pragnę wyrazić ogromną wdzięczność oraz prosić o modlitwę w intencji śp. ….. .

Regulamin korzystania z serwisu
Regulamin korzystania z serwisu